Príbeh lásky, ktorý napísal sám život

Zuzana a Richard sa poznali už od strednej školy. Obaja boli do seba platonicky zamilovaná, ale nikdy spolu na strednej nešli ani na rande. Tušili, že by sa tomu druhému asi mohli páčiť tiež, ale nikdy sa o nič „viac“ nepokúsili. Zuzka bola tichá, hanblivá, šedá myška triedy a Rišo zase vyťažený športove, ktorý zas na tie dievčatá nemal toľko času myslieť.

Po večeroch Zuzana myslievala na Richarda, na to, ako spolu pozorujú hviezdy, ako sa držia za ruky, ako sa objímajú. V snoch s ním precestovala celý svet, nejedna rekreačná chata sa stala ich víkendovým hniezdočkom lásky, nejeden športový kočík pre ich dieťa spoločne kupovali a podobne.  Všetko však len vo vysnívaných vzdušných oblakoch.

Rozdelil ich príchod na Vysoké Školy. Zuzka študovala realizácie interiérov v Prahe, kde po škole aj ostala a vydala sa za tamojšieho Jakuba a Richard sa stal úspešným právnikom po štúdiu na Univerite Komenského v Bratislave, kde aj ostal pracovať.

Život však niekedy zamieša karty tak, že nikdy neviete, ktorú si kedy vytiahnete z balíčka. Asi po 15 rokoch po strednej škole strela Zuzla Richarda v malej kaviarničke v írskom Dubline. Ako je to možné? Ako sa dej nášho príbehu dostal z Prahy a Bratislavy až do Dublina? Jednoducho. Zuzka sa rozviedla a potrebovala reštart. Milovala cestovanie a Írsko, tak sa ho rozhodla precestovať. A ako sa tam dostal Richard? Dostal tam zaujímavú pracovnú ponuku a rozhodol sa ísť na cennú skúsenosť do zahraničia.

Stretli sa tam a neverili vlastným očiam. Stáli tam ako oparení. Začali sa rozprávať a nevedeli s tým prestať… Na druhý deň šli na rande a dnes sú už 5 rokov manželia. Aj takéto príbehy píše láska!